fbpx

USS Security autopark uueneb

USS Security Eesti AS patrullteenistus võtab kasutusele keskkonnasäästlikud autod Toyota Yaris Hübriid. Ettevõtte eesmärgiks on vähendada õhu- ja keskkonnasaastet nii autokasutamise kui autode tootmise läbi, Toyota on oma hübriidide tootmisprotsessid väga hoolikalt läbi mõelnud ning viinud oma “rohelistes tehastes” tootmise võimalikult palju taastuvenergia ja vähese veekasutuse peale.

USS Security eriala nõuab linnas igapäevaselt ringi sõitmist ja hübriid annab selleks hoopis teise dimensiooni. Jõuame tänu uutele autodele klientidele lähemale kiiremini, kahe mootori jõud tagab selle, et hübriid on linnakeskkonnas tunduvalt erksam kui tavamootoriga auto. Samuti linnas tuleb kütusesääst rohkem esile, kuna on rohkem pidurdamist ja aeglustamist – sel ajal laeb ennast hübriidauto aku, mis omakorda toetab bensiinimootorit.

Elektrisõidukite autoparki lülitamine võib oluliselt vähendada üldist kasvuhoonegaaside heidet ja õhusaastet, eriti kui kasutatav elekter pärineb taastuvatest energiaallikatest.  Samuti on maanteeliiklus suurim müraallikas kogu linnas, seega hübriidsõidukitele üleminek on linnakeskkonnale kasulik, sest väheneb kohalik õhusaaste ja müratase.