USS Drive äpp – innovatsioon turvatööstuses

January 17, 2020

Kolm aastat tagasi seisis meie ees kolm suurt probleemi: tehnilise valve töötajatest oli puudus, reageerimisaeg oli pikk ja meie teeninduspiirkond polnud nii lai, kui oleksime tahtnud. Meie soov oli püüda kolm kärbest ühe hoobiga ehk leida neile probleemidele üks lahendus.

Panime pea tööle ja 2018. aastaks oli meil valmis mobiiliäpp USS Drive, mis lahendaski kõik need probleemid ühekorraga: oleme kiiremad ja tõhusamad ning jõuame suurema hulga klientideni.

Äpp aitas meil parandada teenuse kvaliteeti, olla efektiivsem oma töös, kaasata ärksaid ja tublisid inimesi ning hoida kokku päris hea hulk kulusid. USS Drive’ist võidab isegi keskkond, kuna külmal ajal ei pea meie püsipatrullid kusagil lihtsalt ootel olema ning autot soojendama.

Kohe räägime, kuidas see võimalik on.

Mis on USS Drive?

USS Drive on töövahend, mida kasutavad meie põhipatrullid ja lepingulised reageerijad, kes igapäevaselt meil ei tööta, aga on valmis vabal hetkel valves olema ning vajadusel appi tulema. Nii saavad inimesed ka oma piirkonna turvalisusesse panustada.

Äpp annab reageerijale märku tehnilise valve objekti häirest ning jagab tööd valves olevate inimeste vahel laiali. Kohapeale sõidab asja uurima see, kes asub objektile kõige lähemal.

Kuidas USS Drive töötab?

Kui reageerijal on oma põhitööst vaba aega ja ta on valmis USS Security väljakutsele reageerima, siis märgib ta äpis ära, et on live’is – seejärel ta n-ö tekib meie kaardi peale. See on umbes samamoodi nagu taksoäppidel on kaardi peal vabad autod näha.

Kui mõni tehnilise valve objekt annab häiret, antakse töö sellele reageerijale, kes asub objektile kõige lähemal ning tema sõidab kohapeale asja uurima.

Kes saab USS Drive’i abil reageerijaks hakata?

Turvaseadus ütleb, et häiretele peavad reageerima turvatöötajad. See tähendab seda, et reageerijaks saavad hakata inimesed, kes kvalifitseeruvad turvatöötajateks. Need, kes varem turvatööd teinud ei ole, saavad meie käest väljaõppe ning koolituse. Tööle asudes on reageerija sama hästi koolitatud nagu on meie põhikohaga turvatöötaja.

Praegu on umbes 60% Drive’i töötajatest inimesed, kelle põhitöökoht on mujal, enamasti aga siiski julgeolekuvaldkonnas. Rõõm on tõdeda, et Drive’i reageerijaid tuleb järjest juurde.

Mida USS Drive’i äpp täpsemalt teeb?

–  Edastab reageerijale juhised objektile jõudmiseks.

–  Annab infot objektilt saabuvatest signaalidest.

–  Salvestab reageerija liikumistrajektoori.

–  Nõuab piltide tegemist kohapeal. See tagab objekti efektiivse kontrolli ja võimaldab avastada puudusi.

–  Annab infot objektiga seotud lepinguliste kontaktisikute kohta.

–  Kiirvalikutega on võimalk määrata häire põhjus ja allkirjastada elektrooniline akt.

–  Võimaldab häirete teenindamist süsteemselt kontrollida.

Rakenduse kaudu edastatavad andmed annavad nii meile kui ka kliendile kindluse, et objekti on kontrollitud nii, nagu oleme varasemalt kokku leppinud.

Tänu Drive’ile saame mõne erakorralise olukorra puhul appi kutsuda rohkem töötajaid, kui patrullides parasjagu saadaval on. Hiljuti oli näiteks juhtum, kus kaks suurt Tallinna kaubanduskeskust said paariminutise vahega pommiähvarduse. 10 minuti jooksul suutsime kohale kutsuda isegi rohkem turvatöötajaid, kui meil vaja oleks läinud. Nad aitasid keskuste külastajatel kiiresti evakueeruda, tagades nende ohutuse ja turvalisuse.

Tänu innovaatilistele lahendustele on USS Security kiirem, kui ükski teine turvafirma Eestis. Meid saab usaldada!

Liitu USS Drive’iga

Kui sulle tundub reageerija töö huvitav ja sa sooviksid meiega liituda, siis võta meiega ühendust siit: personal@uss.ee

Teeme Eesti veelgi turvalisemaks!

 

 

 

Juhtimiskeskus 24

619 1899

Üldkontakt

619 1980

uss@uss.ee

Roseni 12, Tallinn, Eesti

Klienditeenindus

619 1999

E-R 8:30-17:00


©2021 USS Security Eesti AS