fbpx

Videovalve teenus

Palun kirjelda siin oma soove ja jäta kontaktandmed

  • Lisa soovi korral kaasa fail

Videovalve teenus

Tänapäevaste videovalveseadmetega on võimalus jälgida ja valvata kõike ööpäevaringselt ning aasta läbi. Analüütilist videosüsteemi saab kasutada lisaks valve otstarbele ka läbipääsulahendusena, tootmisprotsesside jälgimiseks, autode numbrituvastuseks ja paljuks muuks. Sisuliselt teeb süsteem ära töö, milleks veel mõne aasta eest oli vaja mitut inimest. Seetõttu on videovalve parimaks ja ka soodsamaks alternatiiviks mehitatud valvele.


  • Rahaliselt soodsam asendus või täiendus mehitatud valvele
  • Häire põhjus tuvastatakse kohe ning reageerimine toimub viivitamatult
  • Lisaks videovalvele on võimalus süsteemi liita läbipääsulahendused, jälgida tootmisprotsesse, inimesi loendada, teha näo- või autonumbrite tuvastust.
  • Kasutaja saab ise määrata, mille peale süsteem aktiveerub. Näiteks võib häire põhjuseks olla see, kui keegi seisab teatud kohal mingi aja või kui keegi sodib seina.
  • Võimalus videovalvetehnikat rentida

 

Videovalve on hea võimalus kokku hoida kulutusi turvateenusele, seejuures kaotamata selle kvaliteedis. Tänapäevane videosüsteem on tõhus abimees Sinu kaupluses, parklas või tootmishoones toimuva jälgimiseks. Ta näeb kõike pidevalt ja võimaldab Sul sekunditega leida poevarga või parklas autoukse mõlkija. Salvestise järgi on võimalik tuvastada kaupluses liikunud varga teekond nii, et selleks ei pea läbi kerima tundide viisi materjali, vaid vastavalt seadistatud süsteemidele paneb ise parameetrite põhjal salvestise kokku. Kombineerituna termokaameratega saab sissetungija avastada isegi pilkases pimeduses.