Pole võtit, pole probleemi – võtmevabad süsteemid teevad kinnisvara rentimise väga lihtsaks

May 13, 2019

Igaüks, kes rendib oma maja või korterit välja lühiajaliselt, pakub kodumajutust või omab kasvõi näiteks suvemaja mitme pere peale, teab väga hästi, kui ebamugav ja keeruline on võtmetega majandamine ning kui tihti need kaduma kipuvad.

Suve ja puhkustehooaja lähenedes, kui näiteks airBnB ja Booking.com annavad hea võimaluse oma kinnisvara lühiajalise rendiga lisaraha teenima panna, tasub tõsiselt kaaluda oma senise võtmete süsteemi vahetamist USSbnb lahenduse vastu.

See on mugavaim variant kõigile, kellel on vaja uksi või värvavaid distantsilt avada ja sulgeda, olgu see siis kodu või rendile antav pind.

Eriti mugav on see muidugi viimase puhul, sest siis jääb ära edasi-tagasi jooksmine võtmetega ning näiteks öise lennuga saabuva rentniku puhul tema pärast kodust välja minemine. USSbnb lahendusega saad oma kliendid distantsilt renditud öömajja sisse lasta ning lahendada ka muud nende mured ise eemal viibides – näiteks ei pea võtme kaotanud rentniku pärast ise suviselt teatrietenduselt või oma maakodust tagasi tormama. Lisaks külalistele saavad USSbnb teenuse abil sisse ka ju näiteks koristajad.

Kuidas USSbnb tehniliselt toimib?

USSbnb süsteemi paigaldamine ei tähenda, et peaksid oma senise tavalise lukusüsteemiga ukse välja vahetama – see sobib nii uutele kui juba paigaldatud ustele.

Korterile paigaldatakse uus elektrooniline kaugjuhitav ukselukk. Kui on soov, siis saab samaaegselt paigaldada ka valvekaamera. Majutusteenuse kuupäevade selgumisel sisestab omanik need veebis spetsiaalsesse rakendusse koos külalise nimega. Süsteem genereerib lukukoodi, mis saadetakse kliendile ja sellega pääseb ta majutusperioodil uksest sisse.

Kui kood ununeb

Ja isegi kui ka nii lihtsa süsteemi puhul peaks tekkima probleemid, siis ikkagi ei pea kinnisvara omanik oma tegemisi katkestama, sest vajadusel abistab USSi 24/7 kliendikeskus ja patrullteenistus. Kui näiteks külalisel kood meelest läheb, saab ta helistada USSi klienditoe numbrile, mis töötab 24/7. Temalt küsitakse kontrollküsimus, mille põhjal väljastatakse uus kood.

Vajadusel saab kohale tulla USSi tehnik või turvalisusprobleemide puhul patrull.

USSbnb süsteem sobib ka suurematele majutusettevõtetele, näiteks hostelite ja kuni kolmetärniste hotellide operaatoritele, kellel see võimaldab administraatori palgal hoidmisest täielikult loobuda.

Tellimuse saad esitada siin: https://uss.ee/ariklient/ussbnb/

Juhtimiskeskus 24

619 1899

Üldkontakt

619 1980

uss@uss.ee

Roseni 12, Tallinn, Eesti

Klienditeenindus

619 1999

E-R 8:30-17:00


©2021 USS Security Eesti AS