fbpx

Soovid nõustamist

Vingugaasiandur

Reageerib nii mürgisele vingugaasile kui temperatuuri muutusele. Vingugaasi mürgistuse vältimiseks tuleb andur paigaldada voodiservast madalamale, et see jõuaks reageerida enne, kui magaja vingugaasi sisse hingab.

Veebikaamera

Võimaldab läbi nutiseadme näha pilti kodus toimuvast ning tuvastada häire põhjus.

Suitsuandur

Aitab avastada tulekahju varases staadiumis. Andur reageerib nii temperatuuri muutusele kui suitsule, andes sellest valju signaaliga teada ning edastades häireteate.

Mobiilirakendus

Annab koheselt teada häirest. Veebikaamera kaudu näed pilti kodus toimuvast, mis aitab tuvastada häire põhjuse. Rakenduse kaudu on võimalik jälgida ka toatemperatuuri.

Kontroller

Valvesüsteemi aju, millega ühendatakse andurid ja mis registreerib kõik süsteemiga tehtud toimingud.

Uputusandur

Tuvastab põranda märgumise ja annab uputusest helisignaali ning teavitusega märku enne, kui vesi jõuab korvamatut kahju teha. Andur paigaldatakse näiteks kööki või vannituppa.

Suitsuvalve

Suitsuvalve on kõige lihtsam võimalus hoolitseda oma lähedaste turvalisuse eest. Suitsu- ja/või vingugaasiandurid saadavad signaali Sinu telefoni või täiendavalt ka USSi juhtimiskeskusele. Veebikaamera pildi kaudu saad vaadata, kas häire põhjustas reaalne tuleoht ja vajadusel saata USSi patrulli olukorda kontrollima.


Telli pakett
  • Stiilse disainiga juhtmevaba ja lihtsasti paigaldatav suitsuandur, vingugaasiandur või mõlemad seadmed
  • Võimalik lisada veebikaamera häire põhjuse tuvastamiseks
  • Võimalik lisada uputusandur

 

Lähedaste või koduga juhtunud tuleõnnetus on hirmsaim, mis võib juhtuda. Suitsu- ja vingugaasiandurid on Eesti kodudes kohustuslikud ning need on päästnud hulga elusid. Paraku on paljude anduritega üks probleem – nad küll annavad signaali, kuid ei edasta seda koduomanikule või valvefirmale.

Suitsuvalve on kõige lihtsam viis tõsta oma kodu turvalisust. Isegi eemal viibides on Sul tänu sellele ülevaade kodus toimuvast pidevalt olemas ning õnnetuse korral on ka distantsilt võimalik kohe reageerida.

Kuidas Suitsuvalve toimib:

  • Saadame eelseadistatud seadmed postiga soovitud aadressile
  • Paigalda andurid ja veebikaamera sobivasse asukohta
  • Lülita keskseade tööle ja kontrolli ühendust USSi juhtimiskeskusega
  • Kui seadistamisel tekib küsimusi, saada e-kiri aadressile klienditeenindus@uss.ee. Võtame Sinuga esimesel võimalusel ühendust ja aitame süsteemi kasutusvalmiks seada.
  • Häire tuleb telefoni mobiilirakenduse teatena ja e-kirjana, seejärel saad koheselt telefonis kaamera äpi kaudu kontrollida, kas tegemist on tuleohu või valehäirega
  • Ohu korral kutsu välja USS-i patrull olukorda kontrollima või lepime eelnevalt kokku, et igale häirele saadetakse patrull automaatselt