fbpx

Soovid nõustamist

Valvekeskus

Valvesüsteemi aju, millega ühendatakse kõik vajalikud andurid ja mis registreerib kõik süsteemiga tehtud toimingud – valvestamised ja valvest mahavõtmised, andurite ühendused ja häired. Valvekeskus tuleb paigaldada silma eest varjatud asukohta.

Uputusandur

Tuvastab põranda märgumise ja annab uputusest helisignaali ning teavitusega märku enne, kui vesi jõuab korvamatut kahju teha. Andur paigaldatakse näiteks kööki või vannituppa.

Juhtpaneel

Seinale paigaldatud tahvelarvuti, mis võimaldab valvesüsteemi valvestada ning valvest maha võtta ning mugavalt seadistada.

Valve juhtimine nutiseadmelt

Nutitelefonis või tahvelarvutis oleva rakenduse abil saad distantsilt mugavalt juhtida ja seadistada kodu valvesüsteemi. Mobiilirakendus annab koheselt teada kõigist häireteadetest.

Liikumisandur

Valvestatud andur annab häiresignaali liikumise puhul jälgitaval alal. Toimib ka temperatuuriandurina.

Magnetkontakt

Annab häiresignaali ukse või akna avamisel

Suitsuandur

Aitab avastada tulekahju varases staadiumis. Andur reageerib nii temperatuuri muutusele kui suitsule, andes sellest valju signaaliga teada ning edastades häireteate.

Vingugaasiandur

Reageerib nii mürgisele vingugaasile kui temperatuuri muutusele. Vingugaasi mürgistuse vältimiseks tuleb andur paigaldada voodiservast madalamale, et see jõuaks reageerida enne, kui magaja vingugaasi sisse hingab.

Näotuvastusega veebikaamera

Seade tunneb ära talle selgeks õpetatud näod ning tuvastab ka liikumise. Kasutamiseks eraldi mobiilirakendus. Veebikaamera ühendatakse kodusesse wifi võrku.

Veebikaamera

Võimaldab läbi nutiseadme näha pilti kodus toimuvast ning tuvastada häire põhjus. Veebikaamera ühendatakse kodusesse wifi võrku.

Sisesireen

Seade annab valju helisignaaliga märku häire rakendumisest

Paanikanupp-juhtpult

Puldi kuus nuppu võimaldavad juhtida erinevaid võrgus olevaid seadmeid või käivitada eelnevalt seadistatud stsenaariume – näiteks valvestamine, paanikahäire, väravate avamine jne.

Nutipistik

Kaugjuhitav pistikupesa mõõdab energiakulu ja võimaldab elektriseadmeid sisse-välja lülitada. Nutipistik kasutab LED rõngast visualiseerimiseks voolutarbimise suurust.

Nutivalve

Nutivalve sobib moodsasse tänapäevasesse koju ning selles on lisaks funktsionaalsusele erilist tähelepanu pööratud ka seadmete stiilsele disainile ja väljanägemisele. Pakett põhineb Fibaro valve- ja automaatikaseadmetel, mis on Eestis kõige levinum juhtmevaba „targa kodu“ lahendus.


Telli pakett
  • Kaughooldatavad elegantse disainiga väikesemõõdulised seadmed ja andurid
  • Multifunktsionaalsed andurid on juhtmevabad ja suhtlevad keskseadmega inimese tervisele kahjutul raadiosagedusel
  • Süsteemi juhtimine nutiseadmelt
  • Paanikanupp, suitsuandur, vingugaasiandur, uputuseandur
  • Sisesireen
  • Soovi korral näotuvastusega veebikaamera ühendamine
  • Võimalus lisada süsteemi sisuliselt kõigi koduste tehnoseadmete juhtimine
  • Võimalus ühendada süsteemi õueala valveseadmed, et jälgida maja ümber toimuvat
  • Laiad võimalused mugavusfunktsioonide (nt kardinate liigutamine, valgustuse, stereosüsteemi, sauna, koristusroboti juhtimine) lisamiseks
  • Paindlik võimalus lisada hiljem täiendavaid funktsioone

 

Nutivalve pakett põhineb Fibaro seadmetel, mille tunned ära suurepärasest disainist, erakordselt laiast funktsionaalsusest ning paindlikkusest süsteemi seadistamisel. See on koduautomaatikasüsteem, millest valve moodustab vaid väikese osa terviksüsteemi võimekusest.

Nutivalve on juhtmevaba lahendus, millele on igal hetkel võimalik lisada seadmeid täiendava funktsionaalsuse loomiseks. USS Securityl on Fibaro seadmetel põhinevate süsteemide väljaehitamisel pikaajaline kogemus.