fbpx

Soovid nõustamist

Sõrmistik

Võimaldab valvesüsteemi valvestada ja valvest maha võtta.

Liikumisandur

Valvestatud andur annab häiresignaali liikumise puhul jälgitaval alal. Andur reageerib infrapunakiirguse intensiivsuse muutusele.

Suitsuandur

Aitab avastada tulekahju varases staadiumis. Andur reageerib suitsule, andes sellest valju signaaliga teada ning edastades häireteate.

Sisesireen

Annab valju helisignaaliga märku häire rakendumisest

Magntkontakt

Annab häiresignaali ukse või akna avamisel

Kaameraga liikumisandur

Valvestatud andur annab häiresignaali liikumise puhul jälgitaval alal ning teeb häire põhjusest pildi. Pilt saadetakse nutitelefoni rakendusse. Anduri kaamera võimaldab pildi tegemist ka pimedas.

Paanikanupp

Võimaldab ohu korral saata kiirelt hädasignaali.

Valvekeskus

Valvesüsteemi aju, millega ühendatakse kõik vajalikud andurid ja mis registreerib kõik süsteemiga tehtud toimingud – valvestamised ja valvest mahavõtmised, andurite ühendused ja häired. Valvekeskus tuleb paigaldada silma eest varjatud asukohta.

Valve juhtimine nutiseadmelt

Nutitelefonis või tahvelarvutis oleva rakenduse abil saab mugavalt juhtida ja seadistada kodu valvesüsteemi. Mobiilirakendus annab koheselt teada kõigist häireteadetest.

Klassikaline koduvalve

Klassikaline koduvalve on hea hinnaga ja töökindel lahendus Sinu kodule. Pole vahet, kas valvata on vaja korterit, eramut või maakodu, Klassikaline koduvalve sobib inimesele, kes soovib oma kodule valvesüsteemi kõige mõistlikuma hinna eest.


Telli pakett
  • Andurid on ühendatud keskseadmega kaabelduse abil
  • Kaughoolduse võimalus – süsteem saab kontrollida, kas iga andur toimib nagu vaja
  • Soovi korral paigaldatakse kaameraga liikumisandur, mis häire puhul edastab vaateulatusest foto
  • Soovi korral valve juhtimine ja häire piltide edastamine mobiilirakenduse kaudu
  • Suitsuandur
  • Paanikanupp
  • Sisesireen
  • Valveseadmete garantii kuni 4 aastat

 

Klassikaline koduvalve sobib koju, kus on juba valvesüsteem olemas, kuid seda oleks vaja uuendada. Et olemasolevas hoones on uue valvekaabelduse vedamine tavaliselt tülikas ning kallis, on hea ära kasutada olemasolev kaabeldus ning lisada uudsel tehnoloogial põhinev Klassikalise koduvalve lahendus. Klassikaline koduvalve eeldab, et olemasolev kaabeldus on töökorras ning kõik soovitud andurid on selle kaudu võimalik keskseadmega ühendada. Sobiva kaabelduse puudumisel teeme Sulle kaablitöödele individuaalse pakkumise või soovitame alternatiivina Juhtmevaba valvet.

Klassikalise koduvalve puhul on tegemist töökindla ja madalate hoolduskulude süsteemiga, mis hoiab Sinu kodul pidevalt silma peal isegi siis, kui oled kaugel eemal.