fbpx

Soovid nõustamist

Valve juhtimine nutiseadmelt

Nutitelefonis või tahvelarvutis oleva rakenduse abil saab mugavalt juhtida ja seadistada kodu valvesüsteemi. Mobiilirakendus annab koheselt teada kõigist häireteadetest.

Uputusandur

Tuvastab põranda märgumise ja annab uputusest helisignaali ning teavitusega märku enne, kui vesi jõuab korvamatut kahju teha. Andur paigaldatakse näiteks kööki või vannituppa.

Vingugaasiandur

Reageerib mürgisele vingugaasile. Vingugaasi mürgistuse vältimiseks tuleb andur paigaldada voodiservast madalamale, et see jõuaks reageerida enne, kui magaja vingugaasi sisse hingab.

Veebikaamera

Võimaldab läbi nutiseadme näha pilti kodus toimuvast ning tuvastada häire põhjus. Veebikaamera ühendatakse kodusesse wifi võrku.

Paanikanupp

Võimaldab ohu korral saata kiirelt hädasignaali

Sõrmistik

Võimaldab valvesüsteemi valvestada ja valvest maha võtta

Valvekeskus

Valvesüsteemi aju, millega ühendatakse kõik vajalikud andurid ja mis registreerib kõik süsteemiga tehtud toimingud – valvestamised ja valvest mahavõtmised, andurite ühendused ja häired. Valvekeskus tuleb paigaldada silma eest varjatud asukohta.

Suitsuandur

Aitab avastada tulekahju varases staadiumis. Andur reageerib suitsule, andes sellest valju signaaliga teada ning edastades häireteate.

Liikumisandur

Valvestatud andur annab häiresignaali liikumise puhul jälgitaval alal. Andur reageerib infrapunakiirguse intensiivsuse muutusele.

Kaameraga liikumisandur

Valvestatud andur annab häiresignaali liikumise puhul jälgitaval alal ning teeb häire põhjusest pildi. Pilt saadetakse nutitelefoni rakendusse. Anduri kaamera võimaldab pildi tegemist ka pimedas.

Magnetkontakt

Annab häiresignaali ukse või akna avamisel

Sisesireen

Annab valju helisignaaliga märku häire rakendumisest

Juhtmevaba valve

Juhtmevaba valve sobib igale poole – uhiuude korterisse, eestiaegsesse eramusse või maakoju. Paketi eeliseks on lai lisaseadmete valik ning juhtmete puudumisest tulenev paindlikkus.


Telli pakett
 • Kaughooldatavad andurid suhtlevad keskseadmega inimese tervisele kahjutul raadiosagedusel
 • Suitsuandur, vingugaasiandur, uputusandur
 • Ülevaatlike näidikutega sõrmistik
 • Paanikanupp
 • Sisesireen
 • Liikumisandur kaameraga, mis häire puhul edastab vaateulatusest foto
 • Valve juhtimine ja häire piltide edastamine tasuta mobiilirakenduse kaudu
 • Veebikaamera
 • Võimalus lisada süsteemi maja tehnoseadmete juhtimine
 • Samuti saab süsteemi ühendada õueala valveseadmed, et jälgida maja ümber toimuvat
 • Valveseadmete garantii kuni 4 aastat

Juhtmevaba valvesüsteemi paigaldamiseks pole vaja vedada kaableid ning andurid saab panna kohtadesse, kus nendest on kõige enam kasu. Pakett sisaldab lisaseadmeid, mis lisaks kutsumata külaliste sissetungile hoiatavad Sind näiteks lõhkenud veetoru tekitatud uputusest või annavad häiret vingugaasi levimise puhul. Soovi korral saad valida sõrmistiku, millel kõige tavapärasemad valvestustoimingud saab ära teha mugavalt ühe nupuvajutusega.

Juhtmevaba valvesüsteemi keskseadmega saab liita koduste tehnoseadmete juhtimise. Süsteemi aktiveerimine toimub kas koodi, kaardi või mobiilirakenduse kaudu.