Juhuslikud külalised peletab eemale USSi väikeäri valveteenus

November 19, 2019

Hilja õhtul, kui igal pool mujal on juba vaikne, kõlab ühe väikeäri ventilatsioonišahtis kolakas. Siis veel üks. Seekord pole tegu John McClane’iga, vaid sissemurdjaga, kes on otsustanud pühadekinkide ostmise asemel need lihtsalt kontoritest „kokku korjata“. Pärast šahtist välja ronimist ja hetkelist pausi kõlab üle terve kohviku kõva sireen. USSi väikeäri valve liikumisandurid on päti tabanud ning juhtimiskeskust on sellest juba teavitatud. Patrull jõuab kohale vähem, kui 4 minutiga ning vahele jäänud kurjam antakse üle politseile. Pühad on päästetud, omanik on õnnelik ja vara jäi alles tänu USSi väikeäri valvele.

See võib kõlada filmilikult, kuid kas oled mõelnud, et midagi sarnast võib äkki tabada sinu väikeäri? Õnneks pakub USS Security lisaks ärivalve teenusele ka spetsiaalselt väikeäridele suunatud valveteenust. Märksõnadeks on soodne hind, võimekad seadmed ja usaldusväärne teenus

Kuidas väikeäri valve täpsemalt töötab?

Väikeäride valveteenus arvestab konkreetse väikeäri iseärasustega ehk rolli mängivad nii ruumide jaotus, äri iseloom kui ka asukoht. Seepärast on teenusepaketis hulgaliselt erinevaid valveseadmeid nagu näiteks paanikanupuga pult, sisesireen ja erinevad andurid, mis kaitsevad väikeäri omaniku vara ja tagavad turvalisuse.

Näiteks pole tänapäeval mõeldav, et kvaliteetset valveteenust saaks pakkuda koheselt reageerivate anduriteta. USSi väikeäride valveteenuse paketis on nii liikumis- ja klaasi purunemise andur, suitsu- ja temperatuuriandur kui ka ukseandur. Neist esimene reageerib klaasi klirina või purunemise peale, ukseandur käivitub aga valve all oleva hoone ukse või akna avamise peale. Kui alarmi maha ei võeta, läheb tööle häälekas sisesireen ja teade häirest jõuab koheselt USS juhtimiskeskuseni. Juhtimiskeskus teavitab omakorda USS patrulle ja suurema ohu korral samuti politseid ning päästeteenistust.

Lisaks anduritele pakub tõhusat kaitset paanika nupuga varustatud pult, mis on vajalik abimees restoranide, pubide ja kohvikute pidajatele. Vähegi bravuurikama kliendi taltsutamiseks saab koheselt kutsuda USS patrulli, kes siis agressoriga juba edasi tegeleb. Vajadusel saab puldiga ka valvet peale panna või seda maha võtta.

USS väikeäri valve seadmed

Läbi on ajad, mil võimeka turvateenuse seadmete paigaldamiseks tuli kontori seintesse puurida lisaauke, et paigaldada sinna erinevat spetsiifilist tehnikat. USSi juhtmevaba koduvalve süsteem ei nõua mingit lisatööd ning tõmmata pole vaja ka lisakaableid, see annab kasutajale mugavuse. Juhtmevabade seadmete patareid kestavad tavaliselt kuni 7 aastat ja annavad vajadusel patarei vahetusest aegsasti teada. Samas on võimalik paigaldada juhtmetega seadmeid, kui valvesüsteemivalmidus on ruumides eelnevalt ehitaja poolt juba ära tehtud. Nende ainuke vahe võrreldes juhtmevaba seadmega on, et need on ühendatud otse elektrivõrku ega vaja teatud aja tagant patarei vahetust. Kindel on, et mõlemat tüüpi seadmed tagavad võrdse turvalisuse. Iga väikeäri omanik saab juhtmevabade seadmete puhul olukorda jälgida ja mugavalt juhtida oma nutitelefonist tasuta rakenduse kaudu.

 

USSi väikeäri kohta loe lähemalt siit: https://uss.ee/ariklient/uss-vaikeari-valve/).

 

Juhtimiskeskus 24

619 1899

Üldkontakt

619 1980

uss@uss.ee

Roseni 12, Tallinn, Eesti

Klienditeenindus

619 1999

E-R 8:30-17:00


©2021 USS Security Eesti AS