fbpx

Meist

USS Security Eesti AS on suurim Eesti kapitalil põhinev turvafirma. Kuulume USS Gruppi, mis lisaks turvateenuste pakkumisele hooldab ja haldab kinnisvara, paigaldab automaatikasüsteeme ja ehitab välja nutikodulahendusi.

Hoiame oma klientide meelerahu juba aastast 2000 ning meie meeskonna kogemus ulatub Eesti turvaturu tormilistesse algusaegadesse 1990ndatel aastatel. Tänane turvaturg erineb toonasest tänu tehnoloogiate kiirele arengule olulisel määral. Leiame, et turvatunde loomine ja tagamine praeguses maailmas seisneb just kogemuste ja arenevate tehnoloogiate nutikas koosrakendamises. Sellega me igapäevaselt tegelemegi.

Pakume kompleksseid turvalahendusi alates lihtsamatest mehitatud ja tehnilise valve teenustest kuni keerulisemate valve- ja videosüsteemide projekteerimise, paigalduse ja hoolduseni. Meie hoolde võid rahulikult

usaldada nii oma kodu, ettevõtte või ka ürituse turvalisuse. USS Security esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus, Haapsalus, Jõhvis ja Rakveres.

 

 

Alates aastast 2019 oleme American Chamber of Commerce Estonia liikmed. AmCham on mittetulunduslik, mittepoliitiline, valitsusväline ettevõtjate ühendus, mille eesmärk on arendada vastastikku kasulikke majandussuhteid Ameerika Ühendriikide ja Eesti Vabariigi vahel, aidata kaasa ettevõtluse kasvule, olla kursis Eesti seadusandluse ja poliitikaga ning teavitada sellest AmChami liikmeid.

Peeter Are

Ida regiooni juht

5553 771

peeter.are@uss.ee

Ingrid Sinimets

Ida regiooni müügijuht

5679 9439

ingrid.sinimets@uss.ee

Magnus Eek

Ida regiooni müügiesindaja

568 446 34

magnus.eek@uss.ee

Kalev Ints

Lõuna ja Lääne regioonide juht

518 5825

kalev.ints@uss.ee

Kristjan Teder

Lõuna regiooni turvalahenduste müügijuht

5550 6000

kristjan.teder@uss.ee

Ragnar Karu

Lõuna regiooni müügijuht

5687 8198

ragnar.karu@uss.ee

Jüri Pilm

Lõuna regiooni müügijuht

5450 1320

jyri.pilm@uss.ee

Artjom Meos

Lääne regiooni müügijuht

5344 7274

artjom.meos@uss.ee

Martti Jürgenson

Lääne regiooni müügijuht

5344 2232

martti.jurgenson@uss.ee

Guido Ulejev

Põhja regiooni turvalahenduste müügijuht

517 2141

guido.ulejev@uss.ee

Aleksander Tsõgankov

Põhja regiooni müügijuht

5667 6653

aleksander.tsogankov@uss.ee

Maria Kumel

Põhja regiooni müügijuht

562 707 94

maria.kumel@uss.ee

Andres Lofitski

Põhja regiooni turvalahenduste müügijuht

5568 3540

andres.lofitski@uss.ee

Marje Jäger

Klienditeeninduse juht

619 1980

marje.jager@uss.ee

Kaimar Karuauk

Teenindusdirektor

619 1980

kaimar.karuauk@uss.ee

Taivo Kutser

Müügidirektor

507 8930

taivo.kutser@uss.ee

Raul Parusk

Juhatuse esimees

619 1980

raul.parusk@uss.ee

Keskuste kontaktid

Tallinn

Tartu

Jõhvi

Pärnu

Rakvere

Haapsalu

Juhtimiskeskus 24

619 1899

Üldkontakt

619 1899

uss@uss.ee

Roseni 12, Tallinn, Eesti

Klienditeenindus

619 1999

E-R 8:30-17:00


©2019 USS Security Eesti AS