Eesti esimene nutihotell Nothel sündis USSi abiga

October 22, 2019

Sel sügisel avati USS’i abiga Tallinna kesklinnas Pärnu maantee alguses uuenduslik nutihotell Nothel, mis toimib täielikult läbi nutirakenduse. Külastaja saab internetis registreerides endale unikaalse QR-koodi, mis avab kohale jõudes kõik vajalikud uksed. Seetõttu puudub hotellidele omane retseptsioon ning külastajad saavad sisse-ja välja registreerida neile sobival ajal. Lahendus hotelli sisseregistreerimiseks on külalisele täpselt sama lihtne kui näiteks trammipileti kasutamine. Uus hotell on mõeldud uuendusi armastavale ja mugavust hindavale inimestele, kes soovivad ennast laadida vaikses ning koduses keskkonnas keset linnamelu.

Nothel hotell

Nutika läbipääsusüsteemi paigaldas USS ning see on esimene taoline lahendus Eestis ja üks esimesi kogu Skandinaavias. Üks kood aitab kliendi sisse nii välisuksest, avab tema korruse ukse ja ka toaukse. Igaks juhuks saab klient ka unikaalse numbrikoodi – et oleks võimalik sisse saada hotelli ja oma tuppa ka juhul, kui telefoni aku saab tühjaks või moodsad nutitelefonid Eesti talvekliimas tänaval tõrkuma peaks.

Tehniline lahendus toimib automaatselt ja ööpäevaringselt, kuid kliendil on alati võimalik pöörduda abi saamiseks USS juhtimiskeskuse poole, kes saab operatiivselt lahendada hotellis liikumisega seonduvad küsimused.

Notheli toad on nutikad ka selles osas, et nad saavad aru, kas külaline on juba sisse kolinud või mitte.Tühi tuba töötab säästurežiimil ja tarbib võimalikult vähe energiat. Tuba, kus külaline sees elab, töötab tavapäraselt ning muidugi saavad ka kliendid ise reguleerida soojust, valgust jne.

Nothel hotell

Ent nutilahendused pole ainsad vau-efekti tekitajad Nothelis. Kui üldjuhul on hotellituba lihtne kuubik, siis Nothel meenutab rohkem kodu, mille toad on suured ja mitmetasandilised, sisaldades täisfunktsionaalseid kööke ning eraldi töötamis- magamis- ja lugemiskohtasid. Hotelli koridore katavad pehmed vaibad, mille mustri moodustavad vanalinna majade fassaadid, mis pakuvad hiljem vanalinnas uidates palju äratundmisrõõmu. Need samad fassaadid avastasid siserahitektid keraamiliste suveniiridena rippumas vanalinna poekeste akendel – hotelli koridorides need väikesed värvilised pipargoogilikud fassaadid raamituna ka niššides koridoridoride seintel.

 

Tutvu Notheli põnevate lahendustega https://nothel.ee/ .

Kontakt

Juhtimiskeskus 24

619 1899

Üldkontakt

619 1980

uss@uss.ee

Roseni 12, Tallinn, Eesti

Klienditeenindus

619 1999

E-R 8:30-17:00


©2021 USS Security Eesti AS