8 lihtsat põhjust, miks tellida endale koduvalve

March 2, 2020

Kas oled üks neist inimestest, kes on seni arvanud, et koduvalve on pigem mõttetu kulu kui hea investeering? 

Puutume väga tihti kokku inimestega, kes on muutnud oma arvamust koduvalve mõttetuse kohta alles pärast seda, kui nende koju on sisse murtud ja sealt väärtuslikke asju minema viidud.  

Ükski asjaoludest, et sul on hoovis koer, sa elad heas piirkonnas või sul pole justkui midagi varastada, pole piisavalt head põhjused koduvalvest loobumiseks. Oleme näinud liigagi palju juhtumeid, kus kurikaelad on tõestanud, et koerad ja hea naabruskond ei hoia vargusi ära. Kõige kindlamini teeb seda koduvalve, mis annab märku mitte ainult sissemurdmisest, vaid annab sulle südamerahu ka mitmel muul viisil.

 

Vaatame üle 8 lihtsat põhjust, miks on selle tellimine mõttekas. 

 

1. Koduvalve kaitseb su mälestusesemeid

Sa võid ju mõelda, et kes su ehteid või maali ikka tahab, neil on väärtus ainult su enda jaoks. Ütleme siis nii, et kui nende asjade eest on keegi valmis maksma piisavalt, et selle summa eest saab osta narkootikume, on need juba vargale hea saak. Kaitse oma mälestusesemeid ja muid asju, mida sul ei ole kuidagi võimalik uutega asendada.

2. Elektroonika on kaitstud

Isegi kui varas tungib su koju ainult ehkupeale, saab ta saagiks tõenäoliselt teleri ja veel terve hulga elektroonikat, millest on lihtne iga hinna eest lahti saada. Kaitse oma elektroonikaseadmeid ja sa ei pea uute asjade hankimise pärast muretsema.

3. Sa oled pidevalt kodus toimuvaga kursis

Ükskõik, kas sa oled tööl, sugulaste juures külas või reisil, on sul pidevalt ülevaade sellest, mis kodus toimub. Kui su koduvalve seadmed häiret annavad, saad sellest mobiilile teate ja meie patrull sõidab olukorda kontrollima. 

4. Uputusele saab kiiresti jaole

Kui torud lõhkevad või hakkab ootamatult lekkima näiteks boiler, annab köögi- või vannitoapõrandale paigutatud andur sulle sellest mobiili kaudu märku. Nii saad reageerida kiiresti ja kahjud on palju väiksemad.

5. Tulekahju või gaasileke avastatakse kiiresti

Sama lugu on ka tule ja gaasiga – kui suitsu- või gaasiandurid sulle mobiilile häirest märku annavad, saad juba eemal olles päästjad õnnetusega tegelema kutsuda. 

6. Sinu kodu valvatakse 24/7

Koduvalve annab sulle garantii, et sinu kodu on pideva valve all ja ühenduses meie juhtimiskeskusega. 

7. Kodukindlustus on soodsam

Kuna koduvalve olemasolu tähendab madalamat turvariski, on ka kodukindlustuse makse väiksem. Uuri oma kindlustusseltsilt järele!

8. Kõige tähtsam – südamerahu

On ikka pagana vilets tunne küll, kui tead, et keegi võõras on su kodus ringi käinud ja su asjades tuhninud, rääkimata sellest, et ta on midagi ka kaasa võtnud. Valvatud kodu aitab seda vältida ja annab sulle kõige tähtsama – südamerahu!

 

 

Vaata, kuidas koduvalve tehniliselt toimib, siit!

Telli endale koduvalve ja südamerahu siit: https://uss.ee/eraklient/koduvalve/

 

Juhtimiskeskus 24

619 1899

Üldkontakt

619 1980

uss@uss.ee

Roseni 12, Tallinn, Eesti

Klienditeenindus

619 1999

E-R 8:30-17:00


©2021 USS Security Eesti AS